PERSOAL ADSCRITO AO CENTRO DE PEDRAS DE CORÓN
Director do CIMA
- D. Carlos Gabín Sánchez
Xerente do CIMA
- D. Rafael Villanueva Domínguez
Investigadores
- Dr. Juan Carlos Blanco Pérez
- Dra. Mª Asunción Cao Hermida
- Dra. Mª Jesús Carballal Durán
- D. Pedro Cuíñas Olmedo
- D. Alberto De Coo Martín
- D. Fernando Manuel Febrero Mayor
- Dr. José Miguel Fuentes González
- D. Antonio García Fernández
- Dr. David Iglesias Estepa
- Dna. Fátima Linares Cuerpo
- Dra. Mª del Carmen López Gómez
- Dr. Jaime Montes Pérez
- Dna. Carmen Pérez Acosta
- Dr. Antonio Villalba García
- Dra. Silvia Lorenzo Abalde
- Dra. Ana Alonso Martínez
- Dr. Manuel García Tasende
Analistas de laboratorio
- Dna. Mª Mercedes Fernández Besada
- D. Ramón Giráldez Rivero
- Dna. Ana Isabel González Fontela
- Dna. Mª Victoria Gregorio Chenlo
- Dna. Mª del Carmen Mariño Cadarso
- Dna. Helena Martín Sánchez
- Dna. Gemma Martínez Verde
- Dna. Belén Méndez Pérez
- Dna. Gema Pazos Sieira
- D. Isidro Fernández Abuín
- Dna. María del Carmen Solla Vicente
Auxiliares de laboratorio
- Dna. Mª José Brianes Beiras
- Dna. Emilia Campaña Ferro
- Dna. Mª José Cores González
- Dna. Isabel Meléndez Ramos
- Dna. Rosa Ana Penín Búa
- Dna. Patricia Margarita Rúa Santervas
Bolseiros
- Dna. Sonia Díaz Carballal
- Dna. Alba Ameal Romero
- D. Juan José Sánchez Prego
- Dna. Patricia Díaz Cedillo
- Dna. Alba Pérez Caamaño
- Dna. Irene López Maneiro
Xefe de Negociado Administrativo
- Dna. Inmaculada Fernández Sanmartín
Auxiliares Administrativos
- D. Ángel Rubén Martínez Paz
Informático
- D. Félix Manuel Carballal Fortes
Biblioteca
- Dna. Esther Álvarez Francisco
Encargado de mantemento
- D. Hermes López Ares
Subalternos
- D. Rubén Cubiella Granda
- D. José Manuel Martínez Crespo
Limpeza
- D. Luis García Gamallo
PERSOAL ADSCRITO Á PLANTA DE CULTIVOS DE RIBADEO
Investigadores
- Dna. Dorotea Martínez Patiño
- Dna. Aurora Fernández Álvarez
- Dna. Susana Nóvoa Vázquez
- Dna. Justa Ojea Martínez
Analistas de laboratorio
- Dna. Mª Victoria Bouzamayor Yáñez
Auxiliares de laboratorio
- Dna. Mª José Cotarelo Jardón
- D. Francisco Javier Páez Pérez
- Dna. Mercedes Ruiz Misioné
- Dna. Beatriz Rodríguez Álvarez
Bolseiros
- Dna. Bibiana Camiña Viñas
- Dna Nerea Valdivia Fontán
Oficial Administrativo
- Dna. Concepción Neira Páez
- Dna. Adelaida Vilar Varela
Administrativos
- Dna. Ana María Cruzado Estévez
Oficial 1º de mantemento
- D. Antonio Fernández Escudero
Limpeza
- Dna. Mª Carmen Fernández Goas